با عمونت کسب درآمد کنید!

در عمونت به آسانی میتوانید وسایلی که مدتی است نیاز ندارید آگهی کنید و به صورت امانت در اختیار دیگر کاربران قرار دهید و از آن درآمدزایی کنید!

فرض کنید یک دستگاه آب میوه گیری دارید که هر از گاهی از آن استفاده می کنید و اکثر مواقع بدون استفاده در خانه می ماند. می توانید اطلاعات آن را در این سایت بگذارید و برای اجاره ساعتی یا روزانه آن قیمت تعیین کنید و در مواقعی که به آن نیازی ندارید با اجاره دادن آن درآمدزایی کنید و یا حتی با اجاره دادن خودرو به افراد  هم شغل ایجاد کنید هم درآمد کسب کنید!

ديگر مالكيت داراییهای فيزيکی مبنای ثروت اقتصادی نخواهد بود!

و همچنین شما می توانید هر نوع وسیله ای که نیاز دارید  اما پول کافی برای خرید آن ندارید را برای یک مدت دلخواه مثلا یک ساعت یا یک روز یا چند روز  به کمک این نرم افزار اجاره کنید.

!شما میتوانید آگهی های خود را بر اساس محله دستهبندی کنید و حتی نیاز های خود را بر اساس نزدیکترینها بیابید

 

برای قرار دادنِ آگهیهای خود در عمونت کافیست:

شهرتان را مشخص نمایید، علامت «+ثبت آگهی رایگان» را انتخاب کنید و آنگاه آگهیتان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است. شما میتوانید برای کالا یی که میخواهید امانت دهید و یا خدماتی که میخواهید به مدت محدود انجام دهیدعکسی نیز انتخاب کنید.

به این ترتیب دیگرکاربران عمونت به آسانی آگهیشما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی ,شما را راحتتر خواهند یافت.

 

 

امانت دادن بدون واسطه

در عمونت کاربران مستقیماً با هم تماس میگیرند و هیچ واسطهای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در  معامله ی شما عمونت هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبههای مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

پیشنهاد میشود قبل از معامله قوانین و مقررات عمونت را مطالعه کامل کرده باشید.